Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Zawsze kochaliśmy zwierzęta.  Nigdy jednak nie myśleliśmy że zmienią nasze życie.  

    W 2001 r. na wystawie, „wpadły” nam w oko Leonbergery. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy takich "lwiątek". Bardzo długo przygotowywaliśmy się do zakupu psa. Staraliśmy się jak najwięcej dowiedzieć się o leosiach, co nie było łatwe z powodu braku książek w języku polskim na temat tej rasy, oraz stworzyć dla przyszłego domownika optymalne warunki. Wreszcie w  2006 r. pojawił się w naszym domu pierwszy, wyczekiwany Leoś. Prawdziwa Leosiowa dama – Luna. Cała rodzina „zachorowała”!  „Zachorowała” na punkcie psów tej rasy.

    Nigdy nie planowaliśmy hodowli psów. Lecz stało się. Od czasu, gdy jest z nami Luna o niczym innym nie rozmawiamy. Psy stały się  sposobem na życie i jego ważną częścią dla całej rodziny.  Stale podnosimy swoją wiedzę hodowlaną i nigdy nie ukrywamy, że dowiedzieliśmy się o tej rasie już wiele, ale jeszcze więcej przed nami.  Na pewno już wiemy, że hodowla psów to ciężka fizyczna i umysłowa praca, wymagająca ciągłego wzbogacania wiedzy i odpowiedzialności. Jako hodowcy wiemy jak ważne jest prawidłowe żywienie zwierząt. Jaki ma wpływ na rozwój i kondycję naszych pupili.   

   Ucząc się i szukając karm dla naszych psów, natrafiliśmy na pierwsze karmy Super Premium produkcji polskiej. Karmimy nimi nasze psy i uważamy że są świetnej jakości. Po kilku miesiącach postanowiliśmy zająć się jej sprzedażą jako rozwinięcie naszego hobby. I tak, po raz kolejny, Leonbergery zmieniły nasze  życie.

 

Leonberger zmienia życie, odmienia właścicieli i silnie uzależnia.

Mając jednego chce się następnego i następnego....

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl